logo

izmir escort istanbul escort atakoy escort porno izle

Altın Koza’ya Akdeniz’den Rekor Katılım

Adana Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen 21. Uluslararası Altın Koza Film Festivali’ne Akdeniz Ülkeleri Kısa Film Yarışması’na Rekor Katılım oldu.

Akdeniz ülkeleri film yarışmasında finalistler de belli oldu.

Yarışmanın finalistleri şöyle:

 

KURMACA FİLMLER

Filmin Adı/Yönetmen Adı/Ülke

“Bobby”/Mehdi M. Barsaoui/Tunus
“Dün Bugün Yarın”/Anıl Kaya/Türkiye
“Kedeba”/Elhachmia Didi-Alaoui/Fransa
“It’s Raining”/Elhachmia Didi-Alaoui- Francesco Zucchi- Lu Pulici/İtalya
“Kurt”/Suat Gündoğdu/Türkiye
“Rupert’s Ship”/Daniel Pace/Kıbrıs
“Bekir”/Sertaç Selvi/Türkiye
“Baby At Any Price”/Clicquot Guillaume /Fransa
“Nefs”/Aksel Bonfil/Türkiye
“Abderrahman”/Elias Sfaxi/Fransa
“Arabic Lesson”/Romany Saad/Mısır
“Siyah”/Ali Aktemur/Türkiye
“Through The Breaking Glass”/Ivan Mena-Tinoco/İspanya
“Though I Know The River Is Dry”/Omar Robert Hamilton/Filistin-Mısır
“Matilde”/Vito Palmieri /İtalya
“Ziazan”/Derya Durmaz /Türkiye
“Child And Bread”/Mohamed Goumane/Fas
“Dead End”/Tonia Mishiali/Kıbrıs
“Roya”/Alper Akdeniz/Türkiye
“Northern Lights”/Keren Ben Rafael/Fransa
“Karpuz Cenneti”/Gülistan Acet/Türkiye
“Una Hora, Un Paso”/Aitor Iturriza-Bernat Gual/İspanya
“Topal Kuzular”/Yunus Yıldırım/Türkiye
“I’ve Just Had A Dream”/Javi Navarro/İspanya
“The Trouble With Lucie”/Lionel Kaplan/Fransa
“Şafak Vakti”/Pınar Yorgancıoğlu/Türkiye
“On The Thres hold”/ Anastasia Kratidi/Yunanistan
“Staying There”/Fabien Daphy/Fransa
“Arconada”/Asier Urbieta/İspanya
“Tamah”/Erhan Yürür/Türkiye
“Hand In Hand”/ Ignacio Tatay/İspanya
“Thirteen Blue”/Zakain Aentzoy/Yunanistan
“Nar Zamanı”/Cevahir Çokbilir/Türkiye
“Family Thrill”/Dimitris Stratakis/Yunanistan
“Nadador”/Danİ de la Orden/ İspanya
“Küçük Kara Balıklar”/Azra Deniz Okyay/Türkiye
“Flash”/Alberto Ruiz Rojo/Ispanya
“Mama”/Ahmet Bikiç/Türkiye
“Adri”/Estibaliz Urresola/ İspanya
“Yoldaki Adam”/Yusuf Özer/Türkiye
“Pena Fria”/Luis Costa/Portekiz

CANLANDIRMA FİLMLER

Filmin İsmi/Yönetmen Adı/ Ülke

“Absent minded”/Roberto Catani/İtalya
“Deniz Feneri”/Ferhat Zengin/Türkiye
“Father”/Santiago Bou Grasso/Fransa
“The Song”/Ines Sedan/Fransa
“Bla”/Martina Mestrovic/Hırvatistan
“Çerçeve”/Ayten Başer/Türkiye
“Minutes”/Kresimir Zimonic/Hırvatistan
“100m”/Esma grup/Fransa
“Kaybolan Renkler”/Ozan Gönen/Türkiye
“Entracte”/Esma grup/Fransa

DENEYSEL FİLMLER

Filmin İsmi/Yönetmen Adı/Ülke

“Bei Mir Bist Du Schon”/Darko Bakliza/Hırvatistan
“Gülümse”/Saim Güveloğlu/Türkiye
“Eho”/Antonia Begusic/Hırvatistan
“Mükemmel Bir Gün”/Oğuzhan Kaya/Türkiye
“Shoolyard”/Rinio Dragasaki/Yunanistan

BELGESEL FİLMLER

Filmin İsmi/Yönetmen Adı/Ülke

“Siyaha Bakmak”/Zeynep Altay/Türkiye
“Cibik”/Turgay Kural/Türkiye
“The Myrtle In The Valley”/Gretel Marin Palacio/Fransa
“Altın Kızlar”/Sıla Özsoy-Said Tuğcu/Türkiye
“The Grand Dis-Illusion”/Pedro Gonzalez Kuhn/İspanya
“Leviathan’la Yaşamak”/Şirin Bahar Demirel/Türkiye
“Madencinin Bir Günü”/Ahmet Seven/Türkiye

 

Share
402 Kez Görüntülendi.

Yeni Yorumlar Kapalı.

türk porno porno izle adult forum bayan escort istanbul escort escort bayan porno indir porno şişli escort ataşehir escort

şişli escort